Acer Ergonomic Mouse | MX202 | Wireless | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Ergonomic Mouse |
| Producer product name | MX202 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




